• Home
  • Disclaimer
  • Contact mij!
    • Samenwerkingen
  • About Simplynspecial
  • Privacyverklaring
    • Bloglovin
    • Facebook
    • Google+
    • Instagram
    • Twitter

Simplynspecial

Get started, make it happen

  • Persoonlijk
  • Beauty & Reviews
  • Blog
  • Blog
  • Personal & Lifestyle
  • Winactie

Netflix film- en serie tips #1

15 oktober 2018 by Nina 16 Comments

Netflix & Chill, ik hou ervan. Het liefst op de bank of vanuit mijn bedje kijk ik naar de meest romantische, spannende en/of verslavende films en series. Omdat ik de afgelopen tijd heel wat series en films heb ‘verslonden’, leek het me leuk om hier een aantal van te delen. Altijd leuk om via via weer nieuwe pareltjes te ontdekken, toch?!

Zeker in de herfst en de winter ben ik wat vaker op de bank te vinden. Ik verander dan echt in een huismus die het liefste niet meer onder haar dekentje vandaan komt ;) Geef me eens ongelijk, haha. Ik ben een echte serie addict en vraag via Instagram bijvoorbeeld geregeld om tips en daarom leek het me leuk om vandaag eens mijn tips met jullie te delen. Wellicht zitten er nog series of films tussen die je mooi nog aan je lijst kunt toevoegen!

La Casa de Papel

Een paar maanden geleden vertelde een vriendin mij over deze serie. Toch had ik ergens wel mijn twijfels. Een Spaanse serie, dat kan toch nooit wat zijn? Een beetje bevooroordeeld, I know ;) Toch heb ik de serie een kans gegeven omdat ie kennelijk zo spannend moest zijn dat je niet kunt stoppen met kijken. Klinkt veelbelovend… In het begin moest ik er even inkomen, deels vanwege de taal. Maar toen ik er eenmaal in zat kon ik niet stoppen met kijken.

La Casa de Papel gaat over een bende van acht misdadigers die zich dagenlang in de Munt bevinden om geld te drukken en hiermee vandoor te gaan. Dit alles helemaal gepland en tot in de puntjes uitgedacht door ‘de Professor’ die van buitenaf aanwijzingen geeft. Ook worden er mensen gegijzeld die zich op dat moment in de Munt bevonden. De serie neemt je mee en zorgt ervoor dat je wordt meegezogen in het verhaal. Enorm spannend, maar geregeld ook grappig en makkelijk te kijken. Ik kan nu al niet wachten tot het volgende seizoen.

Atypical

Een serie die ik ook met veel plezier heb gekeken is Atypical. Deze gaat over Sam, een autistische 18 jarige jongen die ondanks zijn ‘beperkingen’ een normaal leven wil leiden. Hij begint een zoektocht naar liefde, onafhankelijkheid en zelfbewustzijn. Je wordt meegenomen in zijn leven en dat van zijn gezin. Naast het feit dat de serie gewoon ‘lekker wegkijkt’ gaf het mij ook wat meer inzicht in autisme en dat vond ik wel bijzonder. Atypical zou ik omschrijven als een makkelijke serie met een hoog feel good gehalte. Regelmatig grappig en laagdrempelig.

To all the boys I’ve loved before

Als ik alleen ben kijk ik niet vaak films.. Ik kan mijn concentratie er niet altijd even goed bijhouden en ben snel afgeleid. Liever kies ik dan voor een serie, maar soms maak ik een uitzondering ;) Ik was ziek en verveelde me, dus ik besloot een filmpje aan te zetten. Ik schoolde door mijn Netflix lijst en stuitte op ‘To all the boys I’ve loved before’. Een heerlijke meidenfilm, haha. Wellicht een beetje kinderlijk, maar weet je, soms is dat wel ff lekker. Dit soort films kijken gewoon lekker weg, geven je een goed gevoel en zijn vaak ontzettend klef en hopelijk romantisch. Je moet ervan houden…

In de film volg je Lara Jean, een onzeker meisje in haar high school tijd. Op onverklaarbare wijze worden haar oude liefdesbrieven verstuurd naar al haar eerdere (vaak onbeantwoorde) liefdes. Wat zich daarna afspeelt is ontzettend gênant, grappig en leuk om te zien. Soms een tikkeltje voorspelbaar, maar dat hoort ook een beetje bij dit soort films ;)

Élite

Laatst opende ik Netflix en maakte ik kennis met Élite. De nieuwste Netflix serie van dit moment. Mijn interesse was gewekt, helemaal toen ik las dat het iets weg zou hebben van Gossip Girl en La Casa de Papel. En laat ik nou net een grote La Casa fan zijn!! Ik spotte zelfs een aantal acteurs uit de serie, dus ik kon niet anders dan Élite een kans geven. Zelf ben ik dol op series en films die zich afspelen in het high school leven, en helemaal als er ook liefde, geheimen en duistere dingen in voorkomen. Élite is een serie die je razendsnel meeneemt in het leven van verschillende jongeren met allemaal andere achtergronden en geheimen. Stuk voor stuk leer je de personages kennen en word je meegezogen in het verhaal. Oh, en dat ‘Denver’ ook meespeelt is wat mij betreft een heel groot pluspunt <3

Élite gaat over drie tieners die naar Las Encinas gestuurd worden. Deze school staat in Spanje bekend als de beste en meest exclusieve van het land. De drie tieners die naar Las Encinas komen behoren echter niet tot de absolute elite, maar voor hen zit er niets anders op, nadat hun lokale school is verwoest door een aardbeving. De kinderen van rijke ouders zitten niet op de komst van dit drietal te wachten en dus barst er een hevige strijd los op Las Encinas.

Happy Valley

Misdaadseries vind ik over het algemeen ook super leuk om naar te kijken. Vaak zijn ze zo spannend dat je nauwelijks kunt stoppen met kijken, haha. Datzelfde geldt voor de serie Happy Valley. Hoewel ik in eerste instantie sceptisch was, besloot ik de serie een kans te geven en niet al na een paar afleveringen te stoppen. Dit was maar goed ook, want voor ik het wist zat ik er helemaal in. Je leert de personages steeds beter kennen en begint je echt in te leven in het verhaal. De spanning in deze serie loopt meerdere keren zo hoog op dat je eigenlijk niet kunt stoppen met kijken! En dat wil wat zeggen hoor!

Dit schrijft Netflix over Happy Valley : “Catherine is het hoofd van een politiekorps in de valleien van Yorkshire. Van een ‘Happy Valley’ kun je echter amper spreken. Catherine heeft al een gebroken leven, zo wordt ons gelijk in de eerste scene duidelijk. Ze woont samen met haar zus, een ex-junkie. Haar dochter heeft zichzelf opgehangen nadat ze is verkracht, maar wel een zoontje Ryan heeft gekregen.

Catherine heeft ook een zoon die niet met haar praat en ze is inmiddels ook gescheiden. Zo voedt ze Ryan samen met haar zus op. Wat haar nog het meest pijn doet is dat Tommy Lee Royce, de dader, slechts is opgepakt voor een ander vergrijp. En hij komt na acht jaar ook nog eens vrij.”


Wat is jouw ultieme Netflix tip?

Liefs Nina 

Volg Simplynspecial | Bloglovin’ – Instagram – Facebook – Twitter – Pinterest

0

Wat je misschien ook leuk vindt om te lezen

  • Netflix film- en serietips #2Netflix film- en serietips #2
  • Netflix film- en serie tips #3Netflix film- en serie tips #3
  • Mijn 3 laatst bezochte bioscoopfilms #2 Aanraders of afraders?Mijn 3 laatst bezochte bioscoopfilms #2 Aanraders of afraders?
  • Hoe ik mezelf voorbereid op vakantie – tipsHoe ik mezelf voorbereid op vakantie – tips
  • Mijn 3 laatst bezochte bioscoopfilms #3 Aanraders of afraders?Mijn 3 laatst bezochte bioscoopfilms #3 Aanraders of afraders?

Filed Under: Movies, Netflix Tagged With: Chill, Film, Lifestyle, Movie, Netflix, Serie

Comments

  1. Romy says

    15 oktober 2018 at 07:11

    Leuk lijstje! De film ‘All the boys I’ve loved before’ wil ik ook graag nog gaan kijken. En Atypical lijkt me zo’n leuke serie! Ik kijk nu zelf naar Jane the Virgin en heb qua films laatst Sierra Burgess is a Loser gekeken. Ook erg leuk!
    Romy onlangs geplaatst…Eigen baas? | Mijn 7 tips voor beginnen met ondernemenMy Profile

    Beantwoorden
  2. Nele van MamaExpert says

    15 oktober 2018 at 07:31

    Ik kijk nu ‘The good place’. Zalige serie..

    Beantwoorden
  3. Marije says

    15 oktober 2018 at 07:50

    All the boys i’ve loved before vond ik erg leuk. Elite staat op mijn lijstje om deze periode te kijken.
    Marije onlangs geplaatst…Happy relax sundayMy Profile

    Beantwoorden
  4. evelien says

    15 oktober 2018 at 08:32

    Wat een leuke tips! Ik heb ze allemaal nog niet gekeken, ik ga eens de serie to all the boys i loved before kijken. <3
    Liefs,
    Evelien
    evelien onlangs geplaatst…Lobsters everywhere!My Profile

    Beantwoorden
  5. Femke says

    15 oktober 2018 at 08:35

    Atypical wil ik nog zien en van Happy Valley had ik nog niet gehoord. Elite ben ik vorige week aan begonnen, die ga ik deze week denk ik verder kijken. La Casa de Papel is sowieso een erg goede serie. Mocht je nog wat tips willen voor Videoland, die heb ik ook voor je (en wat mij betreft staan daar 2 series op die echt iedereen gezien moet hebben haha)!
    Femke onlangs geplaatst…Zwangerschapsupdate #5 ♡ De laatste loodjes..My Profile

    Beantwoorden
  6. Saskia says

    15 oktober 2018 at 09:40

    Leuke tips! Ik heb ze allen (nog) niet gezien. Ik ben nu bezig met Elementary, super fijne serie over Sherlock<3

    Beantwoorden
  7. Laura says

    15 oktober 2018 at 11:55

    Op Happy Valley na heb ik ze ook allemaal gezien Ben gisteren met Elite begonnen en al bij ep 7 haha. Ik vind dat Spaans juist wel wat hebben! Was alleen ook m’n nagels aan het doen, dus dan kijk ik maar half, toen maar ff op Engels gezet, want ik versta er natuurlijk geen fluit van haha en dan mis ik alles Ik kijk nu The 100 met m’n vriend samen en zelf ook nog Supergirl.
    Laura onlangs geplaatst…Make up Factory | Magnetic Lips | Classy Rosewood & Sheer CharmineMy Profile

    Beantwoorden
  8. Sonja | Beautysome.nl says

    15 oktober 2018 at 18:20

    Jank… ik heb geen Netflix!
    Sonja | Beautysome.nl onlangs geplaatst…My Bendel | Sieraden van eigen bodem!My Profile

    Beantwoorden
  9. Kelly says

    15 oktober 2018 at 19:32

    Ik ben nog heel erg nieuwsgierig naar Elite, misschien toch maar eens kijken. Hoor er veel goeds over! :)
    Kelly onlangs geplaatst…NIVEA Q10 Power Anti-RimpelverzorgingMy Profile

    Beantwoorden
  10. Simone says

    15 oktober 2018 at 20:03

    Als je van misdaad houd, is Safe ook wel wat voor je. Wel jammer genoeg maar 1 seizoen. Ik hoop dat daar nog een vervolg op komt!
    Simone onlangs geplaatst…UPDATE | Ja, ik ben er nog!My Profile

    Beantwoorden
  11. Kelly says

    15 oktober 2018 at 21:44

    Mij lijkt “Atypical” heel leuk en interessant en “To all the boys I loved before” zou ik ook wel eens willen kijken. Mijn favoriet op Netflix is momenteel “My Big Fat Greek Wedding” een geweldige romantische lachfilm.
    Kelly onlangs geplaatst…Week 41 Olaf’s verjaardag en eerste tante dagMy Profile

    Beantwoorden
  12. Rachel says

    16 oktober 2018 at 22:26

    Thanks voor het delen! Atypical trekt ook erg mijn aandacht, de rest heb ik ook nog niet gekeken!
    Rachel onlangs geplaatst…Bizarre momentjes #1My Profile

    Beantwoorden
  13. Jessica J. says

    17 oktober 2018 at 12:49

    Ik werd op Netflix ook verwelkomd door Élite, maar had geen idee waarover het gaat. Klinkt best goed! Eerst nog even Once Upon a Time en The Innocents wegwerken. En ik ben net begonnen aan The Originals, omdat ik The Vampire Diaries zo miste. :’)
    Jessica J. onlangs geplaatst…MSL #110 • Vegan fastfood, Naughty Kids, slapen in de kerk en Mewtwo!My Profile

    Beantwoorden
  14. Maxime Bouman says

    17 oktober 2018 at 22:11

    Ik vond La Casa de Papel echt de beste serie die ik oooit heb gezien, binnen 2 weken had ik hem helemaal gekeken, best erg haha!

    Ik ben zojuist begonnen aan Elite, ben heel benieuwd!

    Beantwoorden
  15. Heidi says

    21 oktober 2018 at 12:58

    Lijk me fijne serie’s te zijn..

    Beantwoorden
  16. Evelien says

    30 oktober 2018 at 22:48

    Ik ben na een paar afleveringen gestopt met La Casa de Papel, ik vond hem zo langdradig. Misschien toch weer eens oppakken weer.

    Beantwoorden

Geef een reactie Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badgeLaat meer berichten zien

Op Simplynspecial.nl kun je terecht voor van alles en nog wat! De onderwerpen zijn net zo divers en verstrooid als mijn persoonlijkheid. Ik word blij van de mooiste make-up, stoere sneakers en van mijn chihuahua Kenzo. Op mijn blog vind je persoonlijke updates, shoplogs, reviews & nog veel meer! Minimaal 4 x per week verschijnt er een nieuw artikel. Wil je meer over mij weten? Klik dan op mijn hoofd. Enjoy, XOXO Nina

Twitter InstagramFacebook Bloglovin
Follow

Abonneer je op Simplynspecial.nl

Vul je emailadres in & ben als eerste op de hoogte van nieuwe artikelen.

Categorieën

Simplynspecial op Instagram

  • Feestje onder de douche met deze Kneipp Cherry Blossom shower foam 🍒♥️
.
.
Wat is jullie favoriete douche product?
.
.
#kneipp #kneippbenelux #showerfoam #douche #mousse #loveit #gekregen #beautylover #bblogger #cherryblossom #review #beauty #flatlay #flatlayyourday #flatlayoftheday #dutchblog #blogger #pretty #scrunchie #velvet #zebra #hout #makeupbrush #makeup #love
  • What we see depends mainly on what we look for 👀
.
.
.
.
#quote #quotes #inspiration #inspiratie #flared #stripes #blackandwhite #flightforum #sachashoes #bikerboots #fashion #fashionlover #coolcat #ootd #outfit #loveit #new #blog #blogger #fashionlover #happy #smile #shoot #canonphotography #balayage #bestofig #igphoto #photoshoot

© 2016 Simplynspecial.nl

Simplynspecial.nl maakt gebruik van cookies. Je geeft toestemming door op 'akkoord' te klikken!